Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Dárky pro zákazníky šije chráněná dílna

8.8.2014

Chrudim (8. srpna 2014) – Šití látkových sáčků s levandulí si v chráněné dílně CEDR v Pardubicích zadala Lékárna.cz, největší internetový e-shop s léčivými přípravky, kosmetikou a drogerií v ČR. Voňavé sáčky mají potěšit zákazníky, zakázka zase podpořit zaměstnávání lidi se zdravotním znevýhodněním. Lékárna.cz již rozeslala dvě tisícovky těchto voňavých překvapení svým zákazníkům. „Vymysleli jsme ty sáčky na míru a snažili se být do poslední nitky originální. Nejen abychom vyhověli zákazníkovi – Lékárně.cz, ale protože jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby se zdravotním omezením a každá zakázka je pro nás velmi důležitá. Díky levandulovým sáčkům jsme schopni dát kontinuální práci pro našich 5 zaměstnanců v šicí dílně,“ říká Lukáš Hnát, ředitel společnosti CEDR Pardubice, o.p.s. „Chtěli jsme teď v létě udělat něco navíc – propojili jsme hezkou práci zdravotně hendikepovaných lidí s radostí, kterou budou mít naši zákazníci z voňavého dárku,“ vysvětluje ideu dárku Karel Klodner, ředitel Lékárna.cz. Na každém balíčku je také dobrá babská rada pro zdraví, protože Lékárna.cz se soustředí na prodej širokého sortimentu produktů souvisejících právě se zdravím.

O Lékárna.cz
Lékárna.cz je lídrem internetového trhu v oblasti prodeje lékárenského volně prodejného sortimentu, její sortiment ale přesahuje tuto kategorii a stále se rozšiřuje. Má 12 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a koncovým zákazníkům poskytuje komfortní a spolehlivé služby. Obrat Lékárna.cz trvale roste, v loňském roce činil téměř 260 milionů korun. Sídlí v Chrudimi, v průmyslové zóně, kde loni otevřel novou logistickou halu o rozloze 1300m2. V letošním roce se soustřeďuje na vylepšování svých služeb a plánuje obrat přesahující 300 mil. Kč.

O společnosti Pears Health Cyber
Provozovatelem Lékárna.cz je společnost Pears Health Cyber, která v oblasti farmacie a zdravotnictví podniká letos už 15. rokem. Kromě největší internetové lékárny má také deset kamenných lékáren Harmonia. K dalším aktivitám společnosti patří konzultační služby v oblasti digitálního marketingu a edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language