Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz chce být lídr v nabídce zdravotních potřeb

22.6.2021

Chrudim, 22. června 2021 – Jako jediná lékárna chce největší lékárna na českém internetu Lékárna.cz nabídnout zákazníkům nejširší možné spektrum zdravotních pomůcek, a to v Čechách i na Slovensku. Od června významně rozšířila dosavadní nabídku zdravotních potřeb o ortopedické, rehabilitační a kompenzační pomůcky.  „Je naší ambicí nabízet nejen přípravky, které léčí, ale i pomůcky. Podstatným rozšířením sortimentu  chceme pomoci těm, kdo takové pomůcky potřebují, protože ne všude a ne každému jsou dostupné –  prodejny s tímto sortimentem hlavně v menších městech mizí, jsou čím dál hůř lidem dostupné. A tak je teď chceme zase víc lidem přiblížit, a to v tak široké až komplexní nabídce, kterou tak  jako tak si může málokterý obchod dovolit. Našim cílem je, aby si pacienti mohli v klidu vybrat to, co pro zlepšení svého zdravotního stavu potřebují,“ komentuje prudký rozvoj tohoto strategického sortimentu na Lékárna.cz její ředitel Ing. Karel Klodner.

Lékárna.cz rozšiřuje nabídku o 250 nových položek, hlavně kompenzačních a rehabilitačních pomůcek, zdravotní obuvi pro ženy, muže i děti. „Nabídneme i invalidní vozíky, chodítka, speciální postele apod., jakmile dořešíme bezpečnou distribuci takto rozměrných pomůcek až  k zákazníkovi,“ dodává K. Klodner.

První dny prodeje tohoto sortimentu ukázaly velký zájem o haluxové korektory, adjustační ponožky, různé typy madel a rehabilitačních polštářů – startovací zásoby Lékárna.cz vyprodala během prvního týdne.

V kategorii zdravotních potřeb už Lékárna.cz nabízela zdravotnické testy, lékárničky, přístroje pro zdraví, inkontinenční pomůcky, sportovní potřeby, oční optiku a vše pro diabetiky. Aktuálně sortiment podstatně rozšířila o ortopedické potřeby (gelové vložky, ortézy, tejpovače, bandáže, ochrany prstů), zdravotní polštáře (antibakteriální, antivirové polštáře, ortopedické), podložky, kompresní punčochy, kompenzační pomůcky (sedátka a madla na WC a do koupelny, hole a chodítka, pomůcky pro sebeobsluhu) a rehabilitační pomůcky (hřejivé a chladicí pomůcky, rehabilitační míče a míčky, cvičící pomůcky).

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language