Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Klub spáčů Lékárny.cz slibuje během deseti měsíců konec problémů se spánkem

1.4.2018

Právě dnes ohlásila Lékárna.cz spuštění další z řady doprovodných služeb, které přinášejí lidem zdravý životní styl a řeší jejich zdravotní obtíže. Novinkou je kúra určená lidem s problémy spaní.

Klub spáčů slibuje, že nevyspalost vyřeší do deseti měsíců aplikací speciálně vyvinuté sady šumů. Lékárna.cz je produkuje ve svých skladech v Chrudimi, přičemž podle vědců ze spánkové laboratoře, kteří novinku testovali, nabízí nejvyšší kvalitu ve srovnání s ostatními českými e-shopy.

Pacient trpící nevyspalostí po přihlášení do Klubu spáčů obdrží první plechovku se základním Bílým šumem. Součástí balení jsou i tři poukazy na čtení příbalového letáku, tři poukázky na čtení pohádky po telefonu, seznam všech 217 141 ovcí, které jsou podle údajú ČSÚ v Česku k dispozici pro počítání před usnutím, a balení bylinného čaje pro relaxaci a spánek s mučenkou.

Lékárna.cz se zapojila do celoevropské iniciativy podporující vyspalost, první tři měsíce kúry proto nabízí zcela zdarma.

Podrobnosti o novince najdete na webu Lékárny.cz: https://www.lekarna.cz/novinka/klub-spacu-vsechny-barvy-sumu-az-domu.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language