Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Karel Klodner k článku Aktuálně.cz: S Českou poštou spolupracujeme už 15 let

5.9.2014

Závěry o spojení Lékárna.cz s Českou poštou uvedené v článku Střet zájmů? Podnikání Babišovy jedničky neprošlo kontrolou (Aktuálně.cz dne 4.9.2014) mohou mít negativní dopady na naše aktivity, proto se proti uvedeným spekulacím ohrazujeme. Jejich cílem je vzbudit dojem, že Lékárna.cz potřebuje ovlivňovat konání České pošty. To ale nepotřebuje a ani v tomto směru žádné aktivity nevyvíjí.  Smlouvu s Českou poštou jako logistickým partnerem totiž uzavřela v době svého vzniku, tedy před 15 lety. Od té doby své portfolio dopravců ještě rozšířila. Od České pošty v regionu Východní Čechy si však celých 15 let kupuje perfektní poštovní služby, za které řádně platí.

Pokud snad Česká pošta měla v úmyslu distribuovat léčivé přípravky, pak nás o záměrech tohoto projektu nikdy neinformovala a ke spolupráci ani konzultaci nevyzvala. O projektu nevíme žádné podrobnosti, jak už jsme Aktuálně.cz opakovaně sdělili. Tento projekt pro nás nebyl konkurencí, protože známe velmi dobře prostředí online nákupů a jako odborníci na online prodej léčivých přípravků jsme jeho rizika z mediálních prezentací jasně vyčetli. Proto když autor článku v Aktuálně.cz spekuluje o ovlivňování zájmů Lékárna.cz přes Adrianu Krnáčovou, náměstkyni na Ministerstvu vnitra, které má Českou poštu ve své kompetenci, jen plete svetr s hodně vytahanými rukávy – takové spojení Lékárna.cz nemá a ani nepotřebuje.

Ing. Karel Klodner, ředitel Lékárna.cz  

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language