Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

K 20. výročí vzniku si PHC nadělila sbírku

13.8.2019

Praha, Chrudim – S ambicí předat pacientům s cystickou fibrózou citelnou finanční podporu v řádu statisíců korun se společnost Pears Health Cyber rozhodla otevřít novou veřejnou sbírku. Připomíná si 20 let své existence na trhu a úspěšné charitativní akce v minulosti. Sbírka je spuštěna na Lékárna.cz, největším českém lékárenském e-shopu, který provozuje. Celý výtěžek společnost předá na potřeby nemocných prostřednictvím Klubu cystické fibrózy. „Oni to jednoduše řečeno umějí – organizovat sociální nebo léčebné programy, ozdravné pobyty nebo edukační kampaně, vybírat ty nejvhodnější pomůcky pro dechovou rehabilitaci. Jsou často první, kdo podávají pomocnou ruku lidem se vzácným onemocněním. A těm chceme zase pomoci my,“ říká Vladimír Finsterle, majitel a výkonný ředitel společnosti. Na Lékárna.cz může do sbírky přispět každý nakupující přihozením libovolného příspěvku do nákupního košíku, stav dobročinného konta je zveřejněný. Příspěvek lze zaslat i na speciální sbírkový účet č. 1620432079/5500 u Raiffeisenbank.

S dobročinnými aktivitami začala společnost Pears Health Cyber prakticky od prvního okamžiku svého vzniku. „Tenkrát jsme začali s pacientskou organizací Debra, která vznikala a chtěla se starat o pacienty s nemocí motýlích křídel. Za několik let partnerství jsme pro ně získali více než milion korun a pomohli jim v rozjezdu i vlastním dobrovolnictvím. Do dnešního dne jim držím palce a obdivuji, kam ve svých aktivitách pokročili, těší mě, že jsme byli u toho,“ říká Vladimír Finsterle. Dodává, že dobročinné aktivity společnosti pomohly v minulých letech také lidem, kteří čelili následkům popálení (dar 117 tisíc korun pro společnost Popálky) a před dvěma lety předala první dar 74 tisíc Kč Klubu cystické fibrózy. Lékárna.cz také podpořila projekty v místě, kde má své sídlo, a to v Chrudimi – podpořila místní akce a sbírala na pomoc místní pěstounské organizaci Amalthea.

„Děkuji zákazníkům naší Lékárna.cz, kteří ochotně přihazují ke svému nákupu padesátikoruny pro slané lidi. Všechny tyto peníze do jediné koruny předáme, první část už v září na slavnosti k 20letému výročí vzniku společnosti, kde chceme mít i výstavu krásných kalendářových fotografií slaných žen,“ dodává V. Finsterle. Společnost Pears Health Cyber si své výročí připomene na setkání se svými hosty, významnými partnery, bývalými i současnými zaměstnanci v září v Praze a v listopadu v Chrudimi. Veřejná sbírka na Lékárna.cz je konaná se souhlasem Magistrátu hlavního města Prahy.

O sbírce více zde, o cystické fibróze a KCF zde

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language