Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Hledáme projekty, které podporují zdravý růst dětí

24.2.2014

Praha (24. února 2014) – Česká společnost Pears Health Cyber oslaví letos v létě 15 let existence a své podnikatelské aktivity od samého počátku spojuje i s dobročinností. Dlouholetá spolupráce s DebRA ČR, která se stará o pacienty se vzácnou nemocí motýlích křídel, jí vynesla téměř milion korun na zlepšení kvality života těchto pacientů. Společnost ale podporuje také drobné neziskové organizace na Chrudimsku, kde sídlí Lékárna.cz, její první a největší projekt – ta v loňském roce získala 15 tisíc korun pro pěstouny a dalších 7 tisíc pro sociálně znevýhodněné. Na loňské katastrofální záplavy reagovala společnost uspořádáním veřejné sbírky, ve které získala téměř 40 tisíc korun pro rodinu seniorů na Trutnovsku, kterým voda zničila domov.

„V letošním roce bude naše pomoc opět směřovat k podpoře zdraví, ale rozhodli jsme se pomoci preventivním projektům, které podporují zdravý růst dětí a mládeže, učí je se zdravotním rizikům vyhýbat. Chceme aktivně přispět k tomu, aby byli v dospělosti duševně i tělesně zdraví,“ říká Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti Pears Health Cyber. To je také šance pro všechny neziskové organizace, které mají vhodné preventivní programy a měly by zájem o podporu, aby se do konce února přihlásily zde.

O společnosti Pears Health Cyber

Česká společnost Pears Health Cyber už téměř 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Kromě konzultačního servisu v oblasti digitálního marketingu a komunikace nabízí také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. Provozuje největší internetovou lékárnu www.lekarna.cz, www.ordinace.cz a také síť lékáren Harmonia. Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby. „Společnost se v každodenní činnosti soustředí na štěstí klienta, úspěch zaměstnance a hledání nových příležitostí s obchodními partnery. Neustálými inovacemi, hledáním synergií a co nejefektivnějším provozem pomáhá ke zlepšování spolupráce v péči o zdraví. Do této naší mise chceme zapojit i nové charitativní projekty, které letos podpoříme,“říká Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language