Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Harmonia: Rada lékárníka pomůže úspěchu léčby

8.4.2014

Praha (8. dubna 2014) – Konzultace s pacienty a jejich edukace je důležitou součástí práce odborného personálu v síti lékáren Harmonia. Nabízí jim poradenské služby, jejímž cílem je maximalizovat úspěšnost léčby. Tyto služby lékárny nabízejí samozřejmě zdarma.

Personál lékáren zvlášť oslovuje pacienty závislé na externím příjmu inzulínů nebo používající některé z inhalačních systémů. „Právě na způsobu užití těchto specifických lékových forem závisí do značné míry i úspěšnost léčby. Už při výdeji přípravků si ověřujeme, zda pacienti vědí, jak se systémem zacházet a podle míry znalostí nabízíme své poradenské služby. Aplikace může být pro někoho zpočátku velmi náročná. Chceme pacientům pomoci, proto jim iniciativně nabízíme konzultace a odpovědi na jejich otázky. Mohou přijít kdykoli, vždycky si na ně náš odborný personál udělá čas,“ říká PharmDr. Pavel Škvor, který byl nedávno jmenován ředitelem sítě Harmonia. „Jsem rád, že tento servis cíleně rozšiřujeme i do menších měst v Čechách a na Moravě, kde máme lékárny, od března ho mohou využívat i v Hranicích. Bude samozřejmě i akcentovanou službou v našich páteřních lékáren, které otevřeme v Praze, Brně a Bratislavě,“ dodal Pavel Knorr, ředitel společnosti Pears Health Cyber, která síť lékáren Harmonia provozuje.

Harmonia svůj personál pro tyto situace speciálně školí, ostatně právě Pears Health Cyber působí na poli vzdělávání odborníků ve zdravotnictví mnoho let a má k němu i kvalitní odborné zázemí. Iniciovala i vznik první elektronické univerzity pro pracovníky ve zdravotnictví.

O síti lékáren Harmonia

Síť lékáren Harmonia vstoupila na trh v roce 2011 a má aktuálně v síti 10 lékáren (Hranice, Beroun, Krnov, Prostějov, Svitavy, Trutnov, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Přerov, Chrudim). „Řídíme všechny své aktivity v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby,“ konstatuje Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti společnosti Pears Health Cyber, která podniká také v oblasti online lékárenství a nabízí konzultační servis v oblasti digitálního marketingu.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language