Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Finance a administrativu nyní v PHC řídí Václav Pícha

28.5.2014

Praha (28. května 2014) – Novým ředitelem financí a administrativy ve společnosti Pears Health Cyber je od května Ing. Václav Pícha, FCCA. Do společnosti přišel z NEOVIZE Group, kde se podílel na řízení finančních operací, strategických aktivit a plánování, jeho úkolem byla také optimalizace administrativních procesů včetně implementace DMS. Poskytoval podporu pro rozhodování na úrovni nejvyššího managementu.

Václav Pícha je absolvent VŠE v Praze a svou profesní kariéru začal jako auditor ve společnosti KPMG Česká republika Audit. Později zastával pozici finančního ředitele v různých společnostech (například sedm let ve společnosti DIGI TRADE), kde měl na starosti nastavení, optimalizaci a také automatizaci interních procesů, strategické plánování, z oblasti finančního managementu pak zejména řízení rizik a implementaci ERP systémů. V Pears Health Cyber působí nyní na pozici lídra pro oblast řízení financí a administrativy.

„V posledním roce se nám podařilo rychle zavést moderní metody vedení a stejně tak nástroje pro řízení společnosti.  Výrazně jsme profesionalizovali leadership team, posílili osobní odpovědnost každého. Od změny na klíčové pozici očekávám konsolidaci a optimalizaci finančního řízení včetně organizace účtárny, administrativních procesů a podporu divizních lídrů při optimalizaci ICT,“ shrnuje Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti Pears Health Cyber.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language