Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Lékárna.cz: Na jedné lodi se slabšími

24.9.2013

Chrudim, 24.9.2013 – Patnáct zelených balónků symbolizovalo 15 darovaných tisícovek od první a největší internetové lékárny sídlící v Chrudimi pro o.s. Amalthea z Pardubic. Dar se dnes předával na pramici, která plula po Chrudimce. Zástupci obou společností si také připomněli, že už deset let úspěšně pečují o své klienty a zákazníky.

„Vyjadřujeme tak skutečnost, že jsme vždy na jedné lodi s těmi, kdo pomáhají slabším,“ komentoval akci Pavel Hrstka, obchodní a marketingový ředitel e-shopu Lékárna.cz. Tento jeden z největších chrudimských zaměstnavatelů podporuje dlouhodobě činnost regionálních neziskových organizací a téměř milion korun již věnoval také společnosti starající se o pacienty s tzv. nemocí motýlích křídel (EB).

„Celý výtěžek z dárcovské akce je určen dětem, rodičům a pěstounům, kterým poskytujeme služby. Lékárna.cz nám pomohla upozornit veřejnost na potřeby dětí a rodin i vyhledávat nové pěstouny,“ říká David Svoboda, ředitel Amalthea o.s.

„Svým zákazníkům poskytujeme bezchybný a rychlý servis, aby s našimi službami byli šťastní. K tomu máme od letošního června k dispozici také nové moderní logistické zázemí. Zázemí a pocit štěstí jsou ale důležité i v rodině, proto podporujeme Amalthea. Aby všichni lidé mohli žít šťastné životy jako Markéta v příběhu uvedeném níže,“ dodává P. Hrstka.

• Devítiletá Markéta zažila ve své vlastní rodině týrání, už se k rodičům nebude moci vrátit. Péče dlouhodobých pěstounů jí ale umožní vyrůstat v rodině, mít někoho, kdo ji má rád a kdo se o ni postará, kdo jí pomůže zvládnout těžká trápení, která zažila. Rodina pěstounů teď už bude až do dospělosti Markéty pětičlenná – pěstouni, jejich dvě vlastní děti a Markéta…(Zdroj: Amalthea, o.s.)

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language