Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Digitální komunikace pro odborníky ve zdravotnictví v Evropě

26.2.2014

Praha (26. února 2014) – Digitální řešení pro potřeby farmaceutických firem v Čechách i v zahraničí už 14 let úspěšně vyvíjí společnost Pears Health Cyber. Ta nyní představila nové webové stránky určené partnerům na zahraničních trzích www.pearsdigital.com. Na stránkách prezentuje svou digitální produkci, se kterou aktuálně pracují její partneři v 18 evropských zemích. Zároveň také představuje nový obchodní tým, který se zahraniční klientele bude věnovat.

Pears Health Cyber dlouhodobě reaguje na narůstající penetraci internetu a možnosti elektronické komunikace. Specializuje se na digitální komunikaci s lékaři, farmaceutickými společnostmi a dalšími odborníky ve zdravotnictví, pro které vytváří a kultivuje digitální nástroje komunikace. Jejich nosiči jsou jak počítače, tak tablety a chytré telefony.  Za svou výhodu považuje znalost cílových skupin ve zdravotnictví a také znalost legislativního prostředí marketingu léčivých přípravků. Společnost zrealizovala již více než 75 digitálních kampaní pro klienty z farmaceutických společností, které převážně komunikují problematiku léků na předpis.

V Evropě prezentuje digitální produkci Pears Health Cyber 18 oficiálních partnerů, kteří jsou profesně připravováni realizovat společně s PHC velké evropské nebo regionální projekty. Tím je společnost schopna realizovat digitální marketingové kampaně prakticky ve všech evropských jazycích i v místních podmínkách. Prvního partnera získala společnost v Berlíně v roce 2009, posledního v prosinci 2013 pro Litvu. Německá společnost se stala finalistou soutěže Comprix, která představuje zajímavé marketingové projekty farmaceutických firem.

O společnosti Pears Health Cyber

Česká společnost Pears Health Cyber už téměř 15 let podniká v oblasti farmacie a zdravotnictví. Kromě konzultačního servisu v oblasti digitálního marketingu a komunikace nabízí také edukační aktivity pro odbornou veřejnost i pacienty. Provozuje největší internetovou lékárnu www.lekarna.cz, www.ordinace.cz a také síť lékáren Harmonia. Spektrum aktivit činí z Pears Health Cyber vertikálně integrovanou skupinu, která své aktivity rozvíjí v duchu vize Chceme, aby každý, kdo pečuje o zdraví své i těch druhých, měl pro svá rozhodnutí dostatek znalostí a možností volby. „Pears Health Cyber se etabluje jako významná vertikalně integrovaná skupina společností s klíčovým zaměřením na komunikaci a distribuci ve zdravotnictví. Jejím cílem pro rok 2014 je další růst obratu o téměř 25 %, přičemž klíčovými oblastmi zaměření jsou vedle digitální komunikace také internetové portály a jejich synergie se světem kamenného obchodu“  říká Pavel Knorr, výkonný ředitel společnosti.

Společnost se v každodenní činnosti soustředí na štěstí klienta, úspěch zaměstnance a hledání nových příležitostí s obchodními partnery. Neustálými inovacemi, hledáním synergií a co nejefektivnějším provozem pomáhá ke zlepšování spolupráce v péči o zdraví.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language