Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Betlém po česku: Ježíšek, Marie… a pes

8.12.2017

V českém žebříčku popularity betlémských postav skončil Josef až na pátém místě. Kromě psa ho předběhl ještě sněhulák. Na Slovensku si Josef vedl lépe.

Nebeská hitparáda je pochopitelně zjednodušující nadsázkou, vychází nicméně z reálných čísel – z počtů kliknutí na jednotlivé postavičky v netradičním betlémě Lékárny.cz.

Čeští návštěvníci betléma na stránce www.lekarna.cz/vanoce nejčastěji klikají na postavičku malého Ježíška, těsně za ním druhé místo obsadila Marie. Překvapením je, že další dvě místa obsadily nebiblické postavy – třetí pejsek a čtvrtý sněhulák. Teprve pátý v pořadí je Josef. „Nadprůměrně populární je i kytarista tmavé pleti, který v našem novodobém betlémě symbolizuje Baltazara. Naopak na chvostu oblíbenosti skončil zrzavý fousáč s krabicí. Do příští kampaně už ho neobsadíme,“ říká Zuzana Šenoltová z marketingu Lékárny.cz.

U Slováků, kteří mají svou verzi betléma na stránce www.mojalekaren.sk/vianoce, si Josef polepšil na 4. místo, pejsek se naopak propadl na 5. místo. První dvě místa udržela Marie a Ježíšek, jen v opačném pořadí oproti Česku. Oblíbencem obou zemí je sněhulák.

„Je to sice trochu úsměvná statistika, na druhou stranu pěkně ilustruje rozdílnost české a slovenské populace, které jsme si v marketingu naší internetové lékárny na obou trzích dobře vědomi. Tedy mimořádnou náklonnost Čechů k domácím mazlíčkům na straně jedné a tradičnější založení Slováků, silnější křesťanské smýšlení,“ dodává Zuzana Šenoltová.

Betlém spustila největší online lékárna počátkem listopadu. Po kliknutí na libovolnou postavičku se zákazník hned dozví, jakou výhru v e-shopu získal. Soutěžit může každý den. Tu a tam se v betlémě navíc objevuje i dobře schované Zlaté prasátko, které rozdává slevy a vystřihovánky.

Denně si některou postavičku v betlémě průměrně otočí zhruba pět tisíc lidí. Rekordní, téměř dvojnásobný zájem vyvolal netradiční betlém na černý pátek 24. listopadu, kdy si v něm kliklo 9146 soutěžících. Black Friday byl v Lékárně.cz zatím prodejně nejsilnějším víkendem letošního roku.

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language