Pro média

Těší nás, že se zajímáte o společnost Pears Health Cyber a chcete o ní vědět víc. Jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, doporučení nebo prosbu. Projděte si naše tiskové zprávy, jen tak se blíže seznámíte s aktivitami a úspěchy společnosti. Ve spodní části stránky pak najdete oficiální dokumenty, fotografie a loga ke stažení.

Atraktivní benefit pro naše zaměstnance: testování na protilátky

4.11.2021

Testování na protilátky zdarma umožňuje svým zaměstnancům společnost Pears Health Cyber, která mj. provozuje největší lékárnu na českém internetu Lékárna.cz. Otestovat se v rámci pracovní doby přímo na pracovišti může každý, kdo má o tuto informaci zájem. Testování ve firmě zajišťuje zdravotnický personál a na první testování protilátek v Chrudimi přišlo 75 % zaměstnanců chrudimské Lékárna.cz, příští týden budou mít stejnou příležitost i zaměstnanci v kanceláři v Praze.

„Testy, které máme k dispozici, dají zájemcům přesnou odpověď, jakou mají ochranu proti nákaze covid-19: zda větší, menší či žádnou. Během 15 minut dostanou informaci o aktuální výši tzv. neutralizačních protilátek proti COVID a mohou se zodpovědně rozhodnout co dál: jestli se nechají očkovat, zda potřebují třetí posilující dávku nebo zda budou striktně dodržovat preventivní opatření typu respirátor a testy. Že se stát zatím k této formě ochrany nehlásí, osobně považuji za chybu,“ říká PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel společnosti.

Zájem zaměstnanců znát hladinu svých protilátek (i když zatím nejde o uznávanou alternativu k očkování, prodělanému onemocnění nebo testu) ho překvapil, ale považuje ho za pozitivní signál. Sami zaměstnanci ocenili testování na protilátky jako atraktivní firemní benefit, zvlášť když si do 2 měsíců budou moci nechat na pracovišti hladinu protilátek otestovat znovu a poměřit si tak dynamiku hladiny protilátek v krvi. „Jsme zdravotnická firma, preferujeme zdravotnické benefity a tento je navíc ještě žádaný a aktuální,“ dodává V. Finsterle s tím, že do zajištění testování svých zaměstnanců na protilátky investovala společnost 150 tisíc korun.

Testy absolvují dobrovolní zájemci pod pořadovými čísly, výsledek testu získají individuálně, společnost Pears Health Cyber jako zprostředkovatel služby žádné údaje v této souvislosti neshromažďuje.

Testy na protilátky jsou k dispozici i pro další zájemce, ordinace i zaměstnavatele, kteří si k provedení mohou nasmlouvat zdravotníky. Jsou určené pro zdravotnické profesionály, notifikované v EU a v České republice budou standardně k dispozici do 14 dní. Kontakt: +420 602 241 472

Kontakt pro média

Mgr. Romana Žatecká
Chief Communication Officer

+420 720 731 927
romana.zatecka@pearshealthcyber.com

Kontaktní formulář

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 724 600 705
Tel.: +420 724 600 779

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language