Kariéra

Jsme rádi, že máte zájem o kariéru ve společnosti Pears Health Cyber. Zvlášť máte-li nápady a chcete je realizovat. Také je pro nás důležitá vaše schopnost komunikace a celkově pozitivní naladění. A samozřejmě ochota na sobě pracovat a dále se rozvíjet. Dobře víme, že lidé jsou základem našeho úspěchu, a proto je do našich specializovaných týmů pečlivě vybíráme. Můžete to být právě vy!

Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost

Aktuálně obsazujeme tyto pracovní pozice:


 

Chcete u nás pracovat i vy?

praceProjděte si nabídku volných pracovních pozic, které právě obsazujeme. Pokud jste nenašli takovou, která by vám vyhovovala, a domníváte se, že máte co nabídnout, pošlete nám svůj životopis.

Dovolujeme si upozornit vás na skutečnost, že zasláním životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Pears Health Cyber.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kontakt

Ivana Jiráková
Personalista, Mzdová účetní

+420 724 600 726
zamestnani@pearshealthcyber.com

Příběhy, kterými žijeme

U nás můžete dostat příležitost pro svůj rozvoj. Uplatnit svůj talent, pokud máte projekt nebo zájem realizovat se v oblasti zdraví a zdravotnictví. Soutěžíme i my mezi sebou, žádný dobrý nápad se neztratí. Každoročně vyhlašujeme vítěze interních soutěží Nápadník roku a Šťastný klient. Jsou oceněny ty nejlepší nápady, které vedly k vylepšení našich služeb, produktů, postupů nebo k úsporám. Od roku 2013 jsou oceněni i ti zaměstnanci, kteří neodmítnou pomoc ostatním a je na ně vždy spolehnutí.

Petra Hájková, cena Šťastný klient 2013

petra_hPetra je specialistka na kreativně medicínský obsah projektů, která musí v rámci své práce sladit mnoho různých požadavků – zadavatele, odborníka, projektového lídra. Tuto často velmi nelehkou a někdy nevděčnou úlohu zvládá stále s úsměvem ke spokojenosti všech. 

Erika Eliášová, cena Šťastný klient 2013

erika_eErika, držitelka ceny Šťastný klient 2013, má excelentní, přímý a vytrvalý přístup ke klientům. Díky němu úspěšně launchovala všechny novinky v roce. Je otevřená k požadovaným aktivitám i nad rámec jejích povinností.

David Plodek, cena Nápadník roku 2013

david_pZískal cenu pro inovátory za doslova gejzíry nápadů, kterými posiloval  šance na úspěch u klientů.  

Radka Palátová, cena Parťák roku 2013

r_palatova-150x150Cena byla udělena za rychlost a spolehlivost při plnění úkolů, za vstřícnost k ostatním, ochotě pomoci kdykoli a bez ohledu na vlastní potřeby, za vždy dobrou náladu. 

Marek Hochmann, cena Nápadník 2009, 2012

m_hochmann-150x150Návrh a realizace sekvenčního mailingu pro dermatology inovativně sladil centrálně zasílané marketingové nástroje (mailing, e-mailing) s aktivitami reprezentantů v daném čase. To byl rok 2009. O dva roky později dostali reprezentanti první vizuální interaktivní výzbroj a náš klient Galderma se stal první firmou v dermatologii, jejíž produkty reprezentanti představovali lékařům na iPadech.

Radka Palátová, cena Šťastný klient 2010

r_palatova-150x150Měla jsem z tohoto ocenění radost, získala jsem ho za přístup k interním klientům, tedy našim zaměstnancům. Stejně jako vždycky jsem se snažila i v tomto roce dělat všechno na 120 %.

Daniela Stráníková, cena Šťastný klient 2010

daniela_sTen oceněný projekt mi do dneška pořád dělá radost – propojila jsem svou práci s pomocí seniorům, což je mi hodně blízké. Tehdy se mi podařilo navrhnout pro klienta parádní projekt s propojením na charitu a samozřejmě ho pro záměr i získat.

Tomáš Karlík, cena Nápadník 2012

tomas_kZa optimalizaci výkonu webu (snížení zátěže serverů pomocí jednoduché vychytávky, tzv. ClassLoader). Napadlo mě někde na cestě z Brna (nebo do Brna?) to vyzkoušet, tak jsem to po návratu domů zkusil naprogramovat. A světe div se, ono to fungovalo a funguje dodnes.  Klesla zátěž serverů i doba odezvy, a to vše jen díky 172 řádkům zdrojového kódu.

Monika Stříhavková, cena Šťastný klient 2012

monika_sOcenění jsem získala za proklientský přístup při řešení projektů a byla jsem nominována kolegy z divize inPharma, kterým tímto velice děkuji. Podle mě je vše o přístupu k práci, pokoře a prioritách. Práce s lidmi mě baví, preferuji osobní setkání, mám snahu o empatii ke klientovi a projekty vnímám primárně jako pomoc druhým – lékařům a tím pádem v konečném důsledku i pacientům. Ukázkovým projektem je proto web Mojepacientka.cz, jehož prostřednictvím lékaři v rámci služby Second opinion konzultují léčbu pacientek s karcinomem prsu. Získání ocenění je pro mě velká satisfakce a také motivace do další práce.

 

Karel Klodner, cena Šťastný klient 2010

k_klodner-150x150Na základě analýzy potřeb klienta, kdy jsem se na několik měsíců stal součástí týmu marketingu v diabetologické divizi společnosti Eli Lilly, jsem navrhl a následně řídil implementaci dlouhodobé strategie pro online komunikaci směrem k odborné veřejnosti v ČR i na Slovensku, která byla (a dosud je) kombinací několika emarketingových nástrojů.

Kde nás najdete

Firemní sídlo:

Pears Health Cyber, s.r.o.
DOCK01

Voctářova 2449/5
180 00
Praha 8 – Libeň

Tel.: +420 272 732 996
Fax: +420 272 732 995

IČ: 25784684
DIČ: CZ25784684

Hledáme nové kolegy

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výroční zprávy

Pomáháme těm, kdo pomoc potřebují

debra_mini  Naše aktivity

 en_flag English Language